Dobre i złe opinie o sklepie

No to zaczynamy, to jest mój pierwszy wpis na blogu poświęconym opiniom o różnego rodzaju produktach. Czasem mogę się też podzielić ciekawostką z mojego prywatnego życia lub kogoś kogo znam z codzienności lub z telewizji, reklam tv i radio i innych środkach masowego przekazu. Zastanawiające, ale opinie są coraz ważniejsze w Internecie i to one sprawiają, że jest on wyjątkowy. Dobrze zanim dokonamy zakupu przeczytać opinie o danych produkcje i dlatego powstał ten blog. Będę tu prezentować swoje komentarze i testy oraz zachęcam również Was wszystkich do dodawania swoich recenzji, jeśli natrafi się jakiś produkt, który znacie.

Pogoda na zewnątrz dosłownie sprzyja siedzeniu w domu i pisaniu przed komputerem nowych fascynujących opinii produktowych, nawet o zwykłej łyżce, czy sprzęcie AGD z którego na co dzień korzystacie. Pamiętajcie nie ma głupich opinii, tylko głupi użytkownicy, którzy mogą nie docenić najprostszej porady.  Cały proces tworzenia zaczyna się w głowie na spacerze, czy podczas porannego joggingu. Warto myśleć o tym wszędzie, bo nigdy nie wiesz w którym momencie powstanie w głowie fantastyczny pomysł. Także warto nosić ze sobą zawsze kartkę i długopis, a dla bardzie zelektryzowanych pad w rękę, czy mini ipad do kieszeni i w drogę.

W Internecie można spotkać wiele opinii o każdym sklepie na świecie, oczywiście mowie o sklepach, które naprawdę działają, a nie o takich, które są i po prostu siedzą i czekają na klientów z założonymi rękami. Natomiast skąd mamy wiedzieć, które opinie są naprawdę wartościowe, czyli zwyczajnie prawdziwe, a które pisane przez złośliwą konkurencję? Najczęściej bywa tak, że te krótkie i jednocześnie złe opinie nie są prawdziwe. Czemu? A to dlatego, że jeśli ktoś na prawdę jest niezadowolony z jakiegoś produktu i już zebrał w sobie tyle siły, żeby zalogować się do jakiegoś portalu z opiniami, to nie po to, żeby napisać 1 zdanie. Zazwyczaj niezadowolony klient ma dużo więcej do powiedzenia, niż osoba zadowolona, także taki ktoś z pewnością napisze bardzo wiele i dokładnie opiszę zaistniała sytuację.